X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

7 فروردین 1401, 12:47
کد خبر: 1088
نظرات: 0

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری: با همکاری تیمی به مدال برنز قهرمانی آسیا رسیدیم

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: به لطف خدا و با همکاری تیم چهارنفره نماینده ایران توانستیم از میان حدود ده کشور شرکت کننده به مقام سوم برسیم.ولی این ابتدای کار ما در این فصل بوده و برنامه‌ریزی اصلی‌مان باقی مانده است.


به گزارش خبرنگار اصفهان ورزش، محمد اسماعیل چایچی پس از ایستادن بر سکوی سوم مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا تاجیکستان، اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم با  تیم چهارنفره‌ای با ترکیب میرصمد پورسیدی، بهنام آرین، محمد اسماعیل چایچی و محمد گنج‌خانلو به مقام سوم در رشته تایم تریل تیمی دست یافته و مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ تاجیکستان را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: به لطف خدا بعد از وقفه چند ساله میان اعزام‌ها توانستم به فرم ایده‌آل مورد نظرم برسم تا به عنوان نفرات به این دور مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شوم.

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری یادآور شد: در اولین مسابقه این رقابت‌ها با یک همکاری تیمی به مدال برنز دست یافتیم. در این دور ده کشور حضور داشتند که کشورهای صاحب نامی مانند قزاقستان، تاجیکستان، ازبکستان و غیره بودند.

چایچی ادامه داد: در ادامه این مسابقات سه‌شنبه-نهم فروردین ماه نیز در ماده استقامت جاده مسابقه خواهیم داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات ابتدای راه ما است و تمام برنامه ریزی‌ها و تمرکز اصلیمان بر مسابقات آسیایی هانگژو چین در ماه سپتامبر است که امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

به گزارش اصفهان ورزش، تیم ملی دوچرخه با هدایت علیرضا حقی در آغاز رقابت‌های جاده قهرمانی آسیا در ماده تایم تریل مردان آسیا پس از سه سال به مقام سوم این رقابت‌ها دست یافت.این رقابت‌ها تا نهم فروردین ادامه خواهد داشت.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها