X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

4 اردیبهشت 1401, 11:40
کد خبر: 1110
نظرات: 0

سرپرست تیم فوتبال ون‌پارس: از مسئولان لیگ دو می‌خواهیم حساسیت بیشتری داشته باشند

سرپرست تیم فوتبال ون‌پارس: در حال جمع آوری مستندات تخلف و تبانی برخی تیم‌های مقابلمان هستیم.از مسئولان لیگ دسته دو انتظار داریم کادر داوری بهتری برای بازی‌های حساس انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار اصفهان ورزش،فرهاد حسین رضا شامگاه شنبه-سوم اردیبهشت ماه در حاشیه تمرین تیم ون پارس در خصوص حواشی تبانی در لیگ دسته دو و اقدامات انجام شده، اظهار کرد: تا کنون در برخی بازی‌ها شاهد مواردی بودم که در حال جمع آوری مستنداتی برای ارسال به حراست فدراسیون هستم تا بتوانیم تخلفات را نشان دهیم. مدارک در حال بررسی است تا ارائه دهیم.


وی با اشاره به برنامه بازی‌ها توضیح داد: تیم خلیج فارس ماهشهر دو بازی عقب افتاده داشت. به علت شرکت در جام حذفی و نزدیک بودن آن به بازی‌های لیگ دسته دو تصمیم گرفتند که این دو بازی انجام شود تا متقابلا بازی های گروهی ما نیز انجام پذیر شود.
حسین رضا درباره وقفه میان بازی‌ها نیز افزود:


اینکه این وقفه تاثیر منفی داشته باشد یا نه به کادر فنی تیم بستگی دارد. این زمان ایجاد شده از لحاظ بهبود و برگشت مصدومان ممکن است خوب باشد اما از طرفی دور شدن از کوران مسابقات جالب نیست.


سرپرست تیم فوتبال ون پارس با تاکید بر اقدامات لازم برای پیشگیری از تبانی و تخلفات، گفت:از مسولان لیگ دسته دو خواهشمندیم حساسیت بیشتری داشته و انتظار داریم در بازی‌های حساس کادر داوری بهتری انتخاب کنند.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها