X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

5 شهریور 1401, 09:56
کد خبر: 1159
نظرات: 0

استکی فر: امیدوار به لژیونر شدن هستم

دختر ملی پوش فوتسال اصفهان گفت: امسال قرار است که در سوپر لیگ فوتسال بانوان بازی کنم،امیدوارم بتوانم روزی لژیونر شوم و نماینده خوبی برای شهرم باشم.

نازنین استکی فر فوتسالیست ملی پوش اصفهانی، در گفتگو با خبرنگار اصفهان ورزش در خصوص شرایطش عنوان کرد: از کودکی در کوچه ها فوتبال بازی می کردم و همیشه توپ همراهم بود. بعد از آن از سال اول راهنمایی وارد تیم فوتسال مدرسه شدم و شروع فوتسال برای من، از آنجا بود.

ملی پوش های اصفهانی ادامه داد: ابتدا در باشگاه نزدیک خانه مان مشغول به فعالیت شدم، سپس با مربی خوب اصفهان، خانم خراسانی آشنا شدم و پیشرفت خوبی داشتم. اما از ۹ سال پیش با مربی فعلی ام خانم جزایری شروع به کار کردم. کسی که پا به پای من برای پیشرفت حمایتم کرده است. خدا را شکر می کنم کنار کسی هستم که با قدرت پیش میرود و نیازی ندارد برای بالا رفتن خودش، دیگران را پایین بکشد.

جوان خوش آتیه اصفهانی در خصوص فعالیت های چند سال اخیرش گفت: بنده در لیگ های دسته یک، دسته 2 و لیگ برتر بازی کرده ام، همچنین بازیکن تیم های اسپادان، فولاد ماهان، هیئت لنجان، هیئت اصفهان و نامی نو بوده ام.

وی در خصوص اردوی تیم ملی اظهار داشت: اردوی قبلی شرایط متفاوتی داشت و اینکه افراد کمتر دیده شده به این اردو معرفی شدند بسیار با ارزش بود. خدا را شاکرم که برای دور دوم اردوی تیم ملی انتخاب شدم، امیدوارم که بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم و در کنار بزرگان این رشته، یاد بگیرم.

استکی فر ادامه داد: می دانم که اینجا پایان را کار نیست و راه بزرگی در پیش دارم، امیدوارم بتوانم پله پله پیشرفت کنم و میدانم که هنوز هم به تمرینات زیادی نیاز دارم.

ملی‌پوش اصفهانی در پایان در مورد اهدافش گفت: امیدوارم سالهای سال در تیم ملی بمانم و رشد کنم. قرار است امسال از شهر خودم دور شوم و در سوپر لیگ فوتسال بانوان بازی کنم. امیدوارم بتوانم روزی لژیونر شوم و تمام تلاشم این است که نماینده خوبی برای شهرم اصفهان باشم.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها