X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

9 شهریور 1401, 09:20
کد خبر: 1166
نظرات: 0

پیشتازی ذوب‌آهن در لیگ برتر دو و میدانی

مرحله دوم لیگ برتر دو میدانی با پیشتازی ذوب‌آهن اصفهان به پایان رسید.

به گزارش اصفهان ورزش، دومین مرحله از بیست‌ و شسمین دوره رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش آقایان به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که در پایان آن ذوب‌آهن اصفهان کهن‌ترین باشگاه دو و میدانی کشورمان با ۳۸۱ امتیاز پیشتاز شد و تیم‌های پلیمر خلیج فارس خرم آباد با ۳۸۰ امتیاز و نفت تهران با ۲۵۵ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در این مرحله که در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، دونده‌های ذوب‌آهن در روز نخست ۴ عنوان اولی، یک عنوان دومی و یک عنوان سومی را از آن خود کردند.

در پرتاب وزنه مهدی صابری اول شد و دیگر ورزشکار ذوب‌آهن مرتضی ناظمی در جای دوم ایستاد، در ۴۰۰ متر سجاد هاشمی زودتر از رقیبان به خط پایان رسید و امیر زمان‌پور دونده خوش آتیه ذوب‌آهن در ۵ هزار متر اول شد.

در پرش ۳ گام حمیدرضا کیا اول شد و در همین ماده مجتبی زاهدی دیگر دونده ذوب‌آهن در جای سوم قرار گرفت؛ در ماده ۱۱۰ متر با مانع نیز دو دونده ذوب‌آهن مهدی پیرجهان و رضا بحرینی سوم و چهارم شدند.

در این دوره از مسابقات ۲۲۰ ورزشکار از تیم‌های باشگاهی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد، ذوب‌آهن اصفهان، نفت تهران، عماد تهران، زنیت گیلان، گل گهر سیرجان، شهرداری شیراز، عقاب نیروی هوایی، نیروی زمینی، لیانا بوشهر، دنیای دوندگان اصفهان و صنعت مس کرمان حضور داشتند که به رقابت با یکدیگر پرداختند و نفرات برتر در مواد مختلف شناخته شدند.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها