X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

14 شهریور 1401, 12:10
کد خبر: 1171
نظرات: 0

هیئت موتور سواری و اتومبلیرانی در پی شکست هیئت همگانی!

با اعلام اداره کل ورزش و جوانان استان، اردیبهشت ماه سال جاری کاندیداها برای تصدی ریاست هیئت موتور سواری و اتومبلیرانی ثبت نام کردند و انتخابات شهرستان‌ها برای حضور ده شهرستان در مجمع انتخاباتی برگزار و شهرستان های حاضر مشخص شده‌اند، اما همچنان خبری از انتخابات نیست!

به گزارش خبرنگار اصفهان ورزش، در سال‌های اخیر از هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان و مجمع انتخاباتی آن می توان به یکی از پرحاشیه‌ترین و بحث‌برانگیزترین هیئت‌های ورزشی نام برد.


 ششم خردادماه سال گذشته انتخابات هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان اصفهان برگزار و شهرام شاه زمانی در دور دوم رأی‌گیری به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد و بلافاصله و در کمتر از ده روز و با توجه به اختلاف یک رای که باعث پیروزی شاه‌زمانی شده بود دو دستگی بین اهالی این رشته و فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به وجود آمد.


دوستگی به وجود آمده باعث بروز حواشی متعدد و تقریباً غیرقابل کنترل و با چرخش یک یا دو عضو مجمع و همراهی اداره کل ورزش و جوانان با مخالفین، شاه‌زمانی نتوانست در حفظ صندلی خود مقاومت زیادی نشان دهد و خیلی زود مجبور به استعفا شد. اختلاف به وجود آمده ما بین اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و فدراسیون به مرور باعث ایجاد جبهه‌گیری‌های سرسختانه علیه همدیگر شد و کار به گونه‌ای پیش رفت که طباطبایی مدیرکل سابق بدون هماهنگی با ناظمی رئیس فدراسیون حکم سرپرستی برای اعتمادی صادر کرد و در ادامه اعتمادی با چرخش به سمت ناظمی و پیدایش اختلافات شدیدش با طباطبایی اوضاع این رشته را بیشتر از هر زمان دیگری بهم ریخت تا جایی که ورزشکاران این رشته جلوی درب اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون تجمع کردند و برعلیه طباطبایی و ناظمی شعار سر دادند!


هفتم اردیبهشت ماه 1401 و با اعلام تغییرات در راس اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، جواد محمدی مدیرعامل سابق ذوب آهن بر جایگاه سرپرستی و سپس مدیرکلی ورزش استان اصفهان تکیه زد. وی در نخستین گام برای هیئت موتور سواری و اتومبلیرانی، امین‌آزاده معاون توسعه ورزش در زمان مدیرکلی سلطان حسینی را به عنوان سرپرست این هیئت معرفی کرد. طبق ابلاغ فدراسیون وی موظف شد در مدت دوماه مقدمات انتخابات این هیئت را فراهم کند.


با اعلام اداره کل ورزش و جوانان استان، اردیبهشت ماه سال جاری کاندیداها برای تصدی ریاست این هیئت ثبت نام کردند و انتخابات شهرستان‌ها برای حضور ده شهرستان در مجمع انتخاباتی برگزار و شهرستان های حاضر مشخص شدند.


با این حال نزدیک به دو ماه است از حکم سرپرستی امین‌آزاده در این هیئت گذشته است و مثل اینکه خبری از انتخابات نیز نیست! قبل‌تر و در دوران مدیرکلی محمدسلطان حسینی امین‌آزاده به عنوان سرپرست هیات همگانی استان اصفهان معرفی شد و در رکوردی بی سابقه وی به مدت بیش از دوسال سرپرست هیئت همگانی باقی ماند و انتخابات هر بار به دلایل مختلفی لغو و یا برگزار نشد! با این اوصاف باید منتظر ماند و دید آیا هئیت موتور سواری و اتومبلیرانی قرار است رکورد هیئت همگانی را بشکند یا خیر؟

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها