X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

23 شهریور 1401, 12:44
کد خبر: 1178
نظرات: 0

پورقاسمی: به دنبال میزبانی مسابقات آسیایی هستیم/ باکادرفنی سال گذشته پیش می رویم

کاپیتان تیم هندبال سپاهان گفت: شاید قهرمانی در لیگ ایران آسان باشد،اما کار ما در مسابقات باشگاه های آسیا به مراتب سخت تر است و تیم باید از تمام جهات تقویت شود.

سعید پور قاسمی در گفت و گو با خبرنگار اصفهان ورزش در رابطه با قهرمانی فصل گذشته تیم هندبال سپاهان، اظهار کرد: با وجود مشکلاتی که کرونا به وجود آورد، توانستیم پیشرفت خوبی داشته باشیم و اردو ها و تمرینات مناسبی را پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: در اوایل فصل گذشته تعدادی از بازیکنان را به دلیل بیماری و مصدومیت از دست دادیم، اما با مدیریت کادر فنی و تلاش بازیکنان توانستیم از مشکلات عبور کنیم و قهرمان شویم. نمی توانم بگویم فصل راحتی بود ولی بازی های جذابی داشتیم.

کاپیتان هندبال سپاهان درخصوص حضور سرمربی خارجی روی نیمکت تیم هندبال سپاهان، تصریح کرد:هنگام تمدید قرارداد ها صحبت از مربی خارجی و قدرتمند کردن کادر فنی بود. از ابتدا هم قرار نبود کسی از کادر فنی و بازیکنان حذف شود، اما همچنان با همان کادر فنی گذشته پیش می رویم و مربی جدیدی به تیم اضافه نشده است. اگر اکنون بخواهیم مربی خارجی اضافه کنیم باید در سطح یک دنیا باشد که خوشبختانه رحیمی زاده سرمربی تیم ما از بار فنی خوبی برخوردار است که تجربه حضور در فینال آسیا را هم دارد.

پورقاسمی افزود: شاید قهرمانی در لیگ ایران آسان باشد، اما کار ما در مسابقات باشگاه های آسیا به مراتب سخت تر است و تیم باید از تمام جهات تقویت شود.

وی با بیان اینکه به دلیل انتخابات فدراسیون فوتبال گمانه زنی هایی در خصوص تغییر مدیریت باشگاه سپاهان صورت گرفت، خاطر نشان کرد: تا جایی که خبر دارم، ساکت همچنان در سمت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان باقی می مانند. ساکت یک مدیر بسیار قوی است و باعث پیشرفت تیم های سپاهان در حوزه های ورزشی مختلف شده. اگر این مدیرعامل تصمیم به رفتن بگیرد، مشکل بزرگی در سپاهان به وجود می آید زیرا این تیم به یک مدیر هوشمند مانند او نیاز دارد.

کاپیتان تیم هندبال سپاهان،در رابطه با مسابقات باشگاه های آسیا، گفت: امسال به علاوه تیم ما، باشگاه شهید شاملی کازرون در این تورنومنت حضور دارد. برنامه های خوبی برای موفقیت در این مسابقات داریم و به دنبال دریافت میزبانی این دوره هستیم. مطمئنا اگر این اتفاق رخ دهد شاهد کسب مقام در این مسابقات خواهیم بود.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها