X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

28 شهریور 1401, 11:48
کد خبر: 1179
نظرات: 0

بریانیان: ورزش معلولین آن طور که باید حمایت نمی شود

سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان ذوب آهن گفت: بازیکنان ما قرار داد های مالی خوبی ندارند، اما نسبت به دیگر ورزشکاران معلول از جانب باشگاه ذوب آهن حمایت های مناسبی صورت می گیرد که این موضوع باعث افتخار است.

لیلا بریانیان در گفت و گو با خبرنگار اصفهان ورزش در رابطه با تیم والیبال نشسته بانوان ذوب آهن، اظهار کرد: همچنان با بازیکنان سال گذشته تمرین می کنیم و اکثر بازیکنان تیم بومی هستند، سعی کردیم شاکله اصلی تیم را حفظ و از ظرفیت هایی که داریم استفاده کنیم. 

وی افزود: تمام تلاش ما این است که کارمان را با بازیکنان بومی ادامه دهیم و با جذب چند بازیکن ملی پوش تیم را تقویت کنیم. هدف اصلی ما بازی زیبا و جوانمردانه است که امیدواریم علاوه بر حفظ نایب قهرمانی فصل گذشته، بتوانیم این فصل به مقام قهرمانی برسیم.

سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان ذوب آهن با بیان اینکه فوتبال یکی از رشته های پرطرفدار است و انحلال تیم فوتبال بانوان ذوب آهن ضربه بزرگی به ورزش بانوان می زند، تصریح کرد: برای مسئولین ورزشی انحلال تیم ها کار سختی است، اما شرایط اقتصادی نابسامان کشور باعث چنین تصمیماتی می شود.

بریانیان در خصوص حمایت هایی که از ورزش معلولین صورت می گیرد، گفت: حمایت ها از ورزش معلولین به درستی صورت نمی گیرد، بازیکنان قرار داد های مالی خوبی ندارند، اما نسبت به دیگر ورزشکاران معلول از جانب باشگاه ذوب آهن حمایت های مناسبی صورت می گیرد که این موضوع باعث افتخار است.

وی اضافه کرد: مسئولین و افرادی که در حوزه ورزش فعالیت می کنند باید توجه بیشتری به ورزش بانوان داشته باشند، از ریخت و پاش های ورزش آقایان کم کنند و بودجه بیشتری به ورزش بانوان اختصاص دهند.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها