X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

30 شهریور 1401, 12:25
کد خبر: 1183
نظرات: 0

غفاری: اصفهان قطب هندبال کشور است/به دنبال قهرمانی نیستیم

مدیرعامل باشگاه هوانیروز اصفهان گفت: ما به جوانان این مملکت خدمت می کنیم، اما مانند تیم های صنعتی بودجه مالی خیلی خوبی نداریم و تمام هزینه های ما از طریق کمک ها و هوانیروز تامین می شود. تنها تیمی هستیم که هیچ حامی مالی نداریم و تمام بودجه، توسط خودمان تامین می شود. ما همان طور که جوانترین تیم تاریخ هندبال هستیم، کم هزینه ترین تیم تاریخ هم هستیم.

کوروش غفاری در گفت و گو با خبرنگار اصفهان ورزش، در رابطه با تیم هندبال هوانیروز اصفهان، اظهار کرد: هوانیروز جوان ترین تیم تاریخ لیگ برتر هندبال آقایان است، اکثر بازیکنان ما هجده سال سن دارند و ما با این جوانان، فصل گذشته در گروه مرگ لیگ یک، به لیگ برتر صعود کردیم.

وی افزود: امسال محسن محمدی به عنوان سرمربی تیم انتخاب شده است و تمریناتمان را پیگیری می کنیم. وظیفه ما به عنوان تیم نظامی، حفظ هندبالیست هایی است که به سن هجده سال می رسند و باید خدمت سربازی طی کنند. این بازیکنان به جای آنکه در پادگان ها خدمت کنند، مشغول به تمرینات هندبال هستند. تیم های بزرگ به دنبال جذب چنین بازیکنانی نیستند، بنابراین تیم ما به دنبال قهرمانی نیست.

مدیرعامل باشگاه هوانیروز با بیان اینکه به جوانان این مملکت خدمت می کنیم، اما مانند تیم های صنعتی بودجه مالی خیلی خوبی نداریم و تمام هزینه های ما از طریق کمک ها و هوانیروز تامین می شود، تصریح کرد: انتظار می رود که فدراسیون، حمایت بیشتری از چنین تیم هایی داشته باشد. تنها تیمی هستیم که هیچ حامی مالی نداریم و تمام بودجه، توسط خودمان تامین می شود. همان طور که جوانترین تیم تاریخ هندبال هستیم، کم هزینه ترین تیم تاریخ هم هستیم.

انصراف ذوب آهن از لیگ برتر هندبال جای تعجب دارد

غفاری در خصوص انصراف تیم هندبال ذوب آهن از لیگ برتر هندبال، گفت: تیم ذوب آهن با وجود هزینه های کمی که در لیگ داشت، عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشته بود و جای تعجب است که این تیم از لیگ برتر انصراف داد. حضور ذوب آهن در لیگ برتر به نفع هندبال اصفهان بود، زیرا در این صورت استان، به جای چهار تیم، پنچ نماینده داشت.

وی ادامه داد: حضور چهار تیم در لیگ برتر هندبال نشان می دهد که این استان به قطب هندبال کشور تبدیل شده است و باز هم شانس این را داریم که قهرمان لیگ برتر از این استان باشد، مانند تیم سپاهان که اکنون پرقدرت، برای آسیا آماده می شود.


نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها