X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

4 اردیبهشت 1402, 23:33
کد خبر: 5823
نظرات: 0

هوگو آلمیدا: چرا در تبریز بازی متوقف نشد

مربی تیم فوتبال سپاهان معقتد است که آنها موقعیت‌های بسیار زیادی را در طول بازی برابر ملوان ایجاد کرده‌اند و اسیر یک ضربه ایستگاهی شده‌اند.

به گزارش اصفهان ورزش، هوگو آلمیدا مربی تیم فوتبال سپاهان در شبی که مورایس پس از تساوی تلخ تیمش مقابل ملوان در نشست خبری حاضر نشد، به سالن کنفرانس رفت و حرف‌هایش را درباره نتیجه یک بر یک مقابل شاگردان مازیار زارع اینطور آغاز کرد: در وهله اول خسته نباشید می‌گویم به شما دوستان عزیز. شب ناراحت کننده‌ای را داشتیم برای تیم. از همان ابتدای مسابقه کنترل بازی را به دست گرفتیم. خلق موقعیت برای گلزنی هم داشتیم. ملوان از یک سوم دفاعی خودش بیرون نمی‌آمد. این موقعیت‌ها را البته در فوتبال زیاد می‌بینیم. یک گل زدیم و می‌توانستیم چند گل دیگر هم بزنیم. چند موقعیت خوب داشتیم، اما خب سه بازی دیگر مانده است. تا انتهای مسابقات به خودمان باور داریم، برای اینکه بتوانیم شانس قهرمانی را داشته باشیم. قطعا ناراحت هستیم. بازیکنان تلاش خودشان را کردند، شانس گلزنی ایجاد کردند، ولی خب شب شب ما برای گلزنی نبود.
سوال اول از آلمیدا درباره برخورد امید نورافکن دردقیقه 5 مسابقه بود که داور به او به دلیل تمارض کارت زرد داد. مربی پرتغالی سپاهان در واکنش به این سوال که آیا پشیمان نیستند که در هفته‌های قبل می‌گفتند تمرکزشان فقط روی بازی است و به داوری کاری ندارند؟ آلمیدا به این سوال اینطور پاسخ داد: در مورد این سوال جوابی ندارم که بگویم. به هر حال تقریبا خودتان جوابش را می‌‎دادید و حرفی برای گفتن نمی‌ماند. ما همان سبک فوتبال را بازی کردیم و احتمالا خودتان هم در تلویزیون صحنه را دیده‌‍اید. چیزی که مشخص بود اینکه ملوان برای متوقف کردن بازی آمده بود. اینکه خودشان را دائم بیندازند و زمان بازی را بکشند. یک مرتبه هم به خاطر لیزر بازی متوقف شد که باید بگوییم بدتر از این اتفاقات را در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل تراکتور تجربه کردیم، اما هیچ حرف و حدیثی گفته نشد و توقفی انجام نشد. در این مورد نمی‌توانم حرفی بزنم و جوابش را خودتان می‌دانید.
هوگو آلمیدا سپس در واکنش به سوالی درباره دلیل عدم حضور ژوزه مورایس در نشست خبری گفت: به خاطر اینکه باید زودتر ورزشگاه را ترک می‌کرد. 

سوال بعدی از هوگو آلمیدا درباره ناامیدی هواداران در سه بازی آینده سپاهان بود و او در واکنش به این سوال گفت: من این ناامیدی را نمی‌بینم و فقط می‌خواهم از آنها تشکر کنم، زیر آنها تلاش بسیار خوبی کردند. بازی قبلی واین بازی. آنها خیلی برای ما و تیم ما مهم هستند. پس تنها چیزی که می‌توانم بگویم تشکر از آنهاست و اینکه تا زمانی که به خودمان باور داریم، تا لحظه آخر ادامه می‌دهیم. ما نیاز داریم به هواداران و در واقع می‌خواهم بگویم که بهتر است با هم این مسیر را طی کنیم.
سوال بعدی از آلمیدا درباره صحبت‌های مازیار زارع در نشست خبری بود که دلیل غافلگیر شدن سپاهان را دست کم گرفتن ملوانی‌ها عنوان کرده بود و اینکه چرا  بازیکنان سپاهان موقعیت‌های زیادی را از دست دادند. آلمیدا در واکنش به این سوال که آیا از دست دادن موقعیت‌ها به دلیل دست کم گرفتن ملوان بود یا عدم تمرکز بیان کرد: همانطور که اول صحبت‌هایم گفتم ما بازی خوبی ارائه کردیم و خلق موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. نه یکی، نه دوتا، نه سه تا .. موقعیت‌های زیادی داشتیم. به هر حال فوتبال همین است و نتیجه آن منجر به تساوی یک بر یک شد.
مربی سپاهان در واکنش به سوال آخر که نمایش دقایق پایانی این تیم را بی برنامه توصیف کرد، اینطور پاسخ داد: با احترام این عقیده شما است، ولی عقیده من نیست. چیزی که ما دیدیم کنترل بازی بعد از گلزنی بود و صرفا یک ضربه ایستگاهی منجر به نتیجه یک بر یک شد.
او در پایان در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا عملکرد سپاهان درآینده بهبود پیدا خواهد کرد، گفت: من اینجا هستم تا فقط درباره بازی ملوان و سپاهان صحبت کنم.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها