X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

5 اردیبهشت 1402, 08:00
کد خبر: 5824
نظرات: 0

لیگ برتر بسکتبال| ذوب‌آهن حریف کاله در نیمه‌نهایی شد

تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان با شکست مس کرمان به نیمه‌نهایی لیگ برتر راه یافت.

به گزارش اصفهان ورزش، سومین دیدار از مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال بین تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و مس کرمان برگزار شد و ذوب‌آهن به پیروزی رسید.

محمدرضا اکبری، سجاد مشایخی، فرید اصلانی، محمد حسن‌زاده، علی کاشانی، آرمان زنگنه، ارسلان کاظمی، حمید ضیایی، محمدحسین جعفری، آریا ساعدی و بلاژ مسیچک بازیکنان ذوب‌آهن در این دیدار بودند.

بازی در کوارتر نخست بسیار نزدیک دنبال شد و با تساوی در امتیاز ۱۹ به پایان رسید اما در کوارتر دوم سبزپوشان عملکرد بهتری داشتند و با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ پیروز شدند تا نیمه نخست با برتری ۴۴ بر ۳۵ ذوب‌آهن به پایان برسد.

در کوارتر سوم نیز ذوب‌آهن بر مس کرمان که میزبان این مسابقه بود، با نتیجه ۲۲ بر ۱۷ غلبه کرد، در کوارتر چهارم اما باز ۲ تیم به تساوی در امتیاز ۲۳ رضایت دادند تا ذوب‌آهن در نهایت با نتیجه ۹۰ بر ۷۵ مس کرمان را شکست دهد.

شاگردان فرزاد کوهیان در ذوب‌آهن که ۲ دیدار قبلی خود برای مس کرمان در اصفهان را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند، با کسب سومین پیروزی به نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال راه یافتند و حریف کاله مازندران شدند.

سجاد مشایخی از ذوب‌آهن با ۱۷ امتیاز، ۴ ریباند و ۸ پاس گل و تاثیرگذاری ۲۶، مؤثرترین بازیکن میدان بود، طاهرخانی از مس کرمان هم در این دیدار ۲۵ امتیاز بدست آورد و بیشترین امتیاز را در بین بازیکنان دو تیم به نام خود ثبت کرد.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها