X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

22 اردیبهشت 1402, 22:32
کد خبر: 5841
نظرات: 0

سپاهان پنج - پیکان صفر: سپاهان نیازمند معجزه

شاگردان ژوزه مورایس با پیروزی در آخرین بازی خانگی خود برابر پیکان، همچنان به قهرمانی امیدوار باقی ماند.

به گزارش اصفهان ورزش، در یکی از مهم‌ترین بازی‌های فصل فوتبال ایران، سپاهان در خانه به مصاف پیکان رفت و این تیم را با پنج گل شکست داد تا آخرین ضیاف خانگی این تیم، بهترین پیروزی فصل را برای آن‌ها در پی داشته باشد و به این ترتیب کماکان در فاصله یک امتیازی پرسپولیس، هفته آخر را با شانس قهرمانی آغاز کنند.

در نیمه اول مسابقه، برخلاف انتظار، این پیکانی‌ها بودند که با چند حمله جدی هواداران حاضر در نقش جهان را نگران کردند، اما با گذشت زمان نوبت به حملات طلایی پوشان رسید.

در این بین واکنش‌های فوق العاده رشید مظاهری مانع از فروپاشی دروازه این تیم شده بود تا این که خطای پنالتی روی میلاد زکی‌پور، فرصت را برای گلزنی شهریار مغانلو فراهم کرد و این بازیکن با ضربه‌ای در خلاف جهت حرکت گلر پیکان، گل اول تیمش را به ثمر رساند.

در ادامه اخراج بچگانه و البته سخت‌گیرانه شرزود تمیروف، پیکان را ۱۰ نفره کرد تا پیش از پایان نیمه اول، یک فرصت جدی گلزنی دیگر توسط طلایی پوشان به دست بیاید و این بار رامین رضاییان با یک ضربه دیدنی گل دوم تیمش را وارد دروازه رشید کند تا بازی در نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به سود شاگردان مورایس به اتمام برسد.

در شروع نیمه دوم این سپاهانی‌ها بودند که به حریف ده نفره خود فشار آوردند و موفق شدند خیلی زود با گل امید نورافکن اختلاف را به سه گل برسانند. چند دقیقه بعد مغانلو از روی کرنر فرشاد احمدزاده گل چهارم تیمش را وارد دروازه مظاهری کرد تا به صدر جدول گلزنان راه پیدا کنند.

در ادامه بازی و در حالی که به نظر می‌رسید شیرازه پیکان از هم پاشیده شده، نورافکن با شوتی از راه دور گل پنجم تیمش را به ثمر رساند تا شبی ماندگار برای طلایی پوشان اصفهان از بازی‌های خانگی این فصل به یادگار بماند.

پس از این گل مورایس تعویض جالبی انجام داد و میرزازاد را به جای نیازمند وارد زمین کرد تا این گلر هم در این فصل از رقابت‌ها در ترکیب تیمش به میدان رفته باشد و این گلر هم در بدو ورود به زمین با مهار پنالتی، شگفتی‌ساز شد تا با بسته نگه داشتن دروازه سپاهان، شب خوب خود را تکمیل کند و بازی هم با نتیجه پنج بر صفر به پایان برسد.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها