X

ورود به پایگاه خبری طوفان زرد

22 اردیبهشت 1402, 22:36
کد خبر: 5842
نظرات: 0

صنعت نفت ۱ - ذوب آهن ۱: شوک طالب ریکانی به ویسی!

صنعت نفت آبادان در روزی که در ثانیه‌های ابتدایی بازی به ذوب آهن گل زده بود نتوانست در آخرین بازی خانگی فصل خود برنده از زمین خارج شود.

به گزارشاصفهان ورزش  در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر برای نیمه پایین جدول رده بندی، صنعت نفت آبادان میزبان ذوب آهن اصفهان بود و در حالی که زردپوشان بیش از هشتاد دقیقه ده نفره بودند به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

درحالی‌که هنوز دقیقه یک بازی تمام نشده بود، حسن بیت‌سعید از مدافع ذوب پنالتی گرفت و طالب ریکانی دروازه حریف را از روی نقطه پنالتی باز کرد. در حالی که پس از گل جو مسابقه آرام شده بود، طالب ریکانی در دقیقه ده با یک حرکت خطرناک و عجیب با استوک به سینه محمد قریشی ضربه زد تا صنعت نفتی که برای بقا می‌جنگد ده نفره شود.

پس از این شوک به میزبان، ذوبی‌ها فشار آوردند و در همان نیمه اول گل تساوی را در شلوغی محوطه به ثمر رساندند تا بازی در نیمه نخست تساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم صنعت نفت خیلی تلاش کرد و بیش از ۴۵ دقیقه در این نیمه با یک یار کمتر دوید و موقعیت‌های خوبی نیز خلق کرد اما هیچ‌یک وارد دروازه پارسا جعفری نشد تا در نهایت بازی با نتیجه تساوی به پایان برسد.

با این نتیجه، صنعت نفت آبادان ۲۲ امتیازی شد و در بازی همزمان مس کرمان نیز مقابل ملوان متوقف شد تا هم‌امتیاز با این تیم داستان بقا در لیگ برتر برای این تیم‌ها به هفته آخر کشیده شود.

نظرات کاربران
ارسال دیدگاه
عکس خوانده نمی‌شود
آخرین ها